Taylan Kümeli Ananas Diyeti

Son zamanların moda diyetlerinden bir taneside ananas diyeti. Taylan Kümeli tarafından tavsiye edilen ananas diyeti oldukça sağlıklı ve tavsiye edilebilir nitelikte. Ananas diyeti nedir ananas diyeti nasıl yapılır gibi sorularınız varsa bu diyeti mutlaka okumalısınız.

Ananas diyeti yaklaşık olarak 2 haftada 5 kilo zayıflatan bir meyve diyetidir. Ananas diyeti gerçekten çok sağlıklı ve etkili, bir diyet olduğu kadar, Ananas meyvesinin eşsiz tadı ile sizlere keyifli bir diyet uygulama olanağı da tanımaktadır.

Ancak tek tip bir beslenme alışkanlığı geliştirdiğinden dolayı 4 günden fazla uygulanmasını pek onaylamıyoruz. Ananas zayıflatırmı? Ananas diyeti ile 4 günde 2 veya 3 kilo zayıflama kilo verme tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Ananas diyeti uygularken aşağıdaki kurallara uyunuz. Günlük en az litre su tüketiniz. Sabah ve akşam saat tam 8 de ve öğün aralarında muhakkak su tüketmeniz gerekecektir. Su ihtiyacını gidermiş bir beden, ananas meyvesini daha rahat biçimde sindirir ve böylece daha fazla kalori harcatır.

Ayrıca su içen kişiler diyet boyunca kendilerini daha enerjik hissedeceklerdir. Bu sayede daha fazla hareket edebilir ve daha çok kalori yakabilirsiniz. Yemeklerde gıdaları yavaş yavaş ancak hakkını vererek çiğneyin. İyi çiğnenen besinler, sinidirimi de kolaylaştırır.

Sabah kahvaltılarında tahıllı kepek ekmeği veya diyet krakerleri kullanabilirsiniz. Ayrıca her kahvaltıda 20 gram kadar yarım yağlı veya yağsız peynir ile 20 gram tereyağı yeme hakkınız var. Ayrıca tere, roka, marul gibi otlardan da tüketiniz. Sabah kahvaltıda taze sıkılmış greyfurt suyu veya portakal suyu, ananas diyetinin en büyük yardımcı meyveleri olacaklardır. Ananas diyeti sırasında mümkünse kahve veya çay kullanmayın veya az tüketin. www.kadincazayiflama.com

Öğle yemeğini kahvaltıdan dört saat sonra yapın. Öğle yemeği için 2 ya da 4a adet kepekli kraker, tereyağı ve tulum peyniri ile kepekli ekmek kullanın. Yanında bolca mevsim salatası ve de dilimlenmiş muz veya çilek ile peynir yiyebilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Kiraz Detoksu Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ananas diyeti yapanlar,ananas diyeti yapanların yorumları,ananas diyeti yorumları,ananas diyeti taylan kümeli,ananasın diyeti yapanların yorumları,ananas zayıflatırmı taylan kumelı,ananas diyeti,taylan kümeli diyet yapanlar yorumlari,modacı ananas diyeti ile nasıl zayıfladı,ananas kadınca ne demekYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap