Laminat Parke Alacaklar Dikkat

Pratik olarak monte edilebilmesi, fiyatı, parlak ve cazibeli görünüşü ile son yıllarda ev zeminleri için en çok tercih edilen ürünlerden olan laminant parkeler aslında gerçek ağaç değildir. Sadece presleme sonucu oluşmuş ağaç görünümünde sentetik maddelerden oluşmaktadır.

Bu açıdan bakıldığında tamamen ağaçtan oluşan doğal rabıta döşeme laminant parkelere göre sağlık açısından daha avantajlıdır. Ayrıca ağaç ısı yalıtımı bakımından modern laminantlara göre daha iyidir. Bu yüzden vaktiniz ve paranız müsaitse rabıta tercih edilmelidir.

Laminant parke almaya karar verdiniz. Nelere dikkat etmelisiniz
Öncelikle ömürlük kullanılacak bu ürünün çok kaliteli ve dayanıklı olması gerekiyor. Piyasada çok ucuza satılan çin malı parkeler bu bakımdan pek tavsiye edilmez. Tabi laminant parkenin nerede kullanacağı, üzerinde çok gezilip gezilmeyeceği, ayakkabıyla mı gezilip gezileceği gibi hususlar kalite seçiminde etkilidir. Alacağınız laminant parkenin e1 belgesine sahip olup olmadığını kontrol edin mutlaka. Bu belge ürünün kanserojen madde içerip içermediğini gösteriyor.

Laminant parke temizliği nasıl yapılmalıdır
Laminat parke deterjanı çok sık kullanmaktan kaçının lekeleri çıkarmak için deterjan kullanabilirsiniz ancak düzenli temizlik yapılan bir parke de duru su ile nemli bez,vileda,türü paspaslar kullanarak temizlik yapabilirsiniz,laminat parke imalat itibariyle mat olarak tasarlanmıştır bu sebepden dolayı laminat parkenizi parlatmak için çabalamayın,laminat parke yüzey temizleyici olarak pronto vs.ürünler kullanabilir. www.kadincazayiflama.com

Laminant parkede renk seçimi
Parke de renk seçimi yaparken nelere dikkat edilmesi gerekir öncelikle evinizin veya işyerinizin ne kadar gün ışığı aldığına duvar renginiz ile parke renginin uyumuna mobilya rengine eşyalarınızı yerleştirdikten sonra görünen parke miktarına kontrol ediniz daha sonra parke deseninin plank,3 sctrip,2 sctrip hoşunuza giden bir çeşidi seçin ve uygulamaya başlayın kapı renginin parke rengine uyumu çoğu zaman zordur bu sebepten dolayı kapı renklerinizi parke rengi ile uyum sağlaması için çabalamayın.

Gelen aramalar: döşenmiş parke modelleri,en çok tercih edilen parke renkleri,parke rengi seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli,döşenmiş parke örnekleri,dosenmis parke renkleri,parke nasıl tercih edilir,parke rengi seçimi neye göre yapılmalıdır,parke döşenmiş evler ve renkleri,parke rengi seçimi yaparken neye dikkat etmeli,parke rengine uygun kapılarYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap