İbrahim Saraçoğlu Vitiligo için Bitkisel Kür

ibrahim-saracogluİbrahim Saraçoğlu vitiligo nasıl geçer vitiligoya ne iyi gelir bitkisel vitiligo tedavisi vitiligoya iyi gelen bitkiler nelerdir vitiligoya doğal kesin bitkisel çözüm şifalı bitkiler bitkisel vitiligo tedavisi.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu vitiligo – ala hastalığı için, yeni bir kür olarak elma ve portakal kabuğu kürünü önerdi. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu vitiligo hastalarının özellikle yaz mevsiminde güneşli günlerde, sabah saat 10.00, öğleden sonra 16.30 saatleri arasında dışarı çıkmamasını tavsiye ediyor.

Malzemeler: 1 adet yafa portakalının kabuğu, 1 adet Amasya Elmasının kabuğu, 1 çay bardağı su.

Hazırlanışı: Suyu kaynattıktan sonra içine portakalın kabuğunu atın. 5 dakika kısık ateşte kaynatın. 5 dakika dolunca içine elma kabuklarını ilave ederek 3 dakika daha kısık ateşte kaynatın.

Uygulanışı: Vücudunuzun dayanabileceği sıcaklığa kadar soğuduktan sonra, vitiligo olan yerlerinize lapa şeklinde koyarak 15 dakika bekletin. 15 dakika sonra lapayı alın. 1 saat sonra o bölgeleri yıkayabilirsiniz. www.kadincaweb.com

Uyarı: Elma ve portakal kabuğu kürü vitiligo hastalığınız başlangıç aşamasında veya en fazla 1 yıllık ise fayda sağlar. Bu kürü haftada 3 kez uygulamak zorundasınız.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından ibrahim saraçoğlu vitiligo nasıl geçer vitiligoya ne iyi gelir bitkisel vitiligo tedavisi vitiligoya iyi gelen bitkiler nelerdir vitiligoya doğal kesin bitkisel çözüm şifalı bitkiler bitkisel vitiligo tedavisi konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: vitiligo başlangıcı,vitiligo nasıl iyileşir,ibrahim saraçoğlu,ibrahim saraçoğlu vitiligo bitkisel kür,ibrahim saraçoğlu vitiligo için elma,ibrahimsaracoglu vitiligo icin kür,KOAH HASTALARIN diyet,pr ibrahim sarracoglu vitiliqo tarifi,vitiligoya iyi gelen portakal1 Yorum yapılmış " İbrahim Saraçoğlu Vitiligo için Bitkisel Kür "

  1. esra gül diyor ki:

    ibrahim hocam bende vitiligo var 9 sene oldu ama çaresini bulamadım çevremdeki bazıları damar otunu tavsiye etti sizce fafdası olurmu <<<<

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap