İbrahim Saraçoğlu Şeker Hastalığı için Bitkisel Kür

seker-hastaligi1İbrahim Saraçoğlu şeker hastalığı nasıl geçer şeker hastalarına ne iyi gelir şeker hastalığı için doğal bitkisel çözüm nedir şeker hastalığına iyi gelen şifalı bitkiler ilaçlar nelerdir ibrahim saraçoğlu şeker hastalığı.

Prof. Dr. ibrahim Saraçoğlu Şeker hastalarına Kan şekerini düşürmek ve dolaşım bozukluğunu gidermek için beyaz lahana kürünü tavsiye ediyor.

Hazırlanışı: 4 veya 5 adet beyaz lahana yaprağını parçalamadan (bütün olarak) kaynayan yarım litre suya atarak hafif ateşte ağzı kapalı şekilde 15 dakika kadar haşlayın.

Damak tadı için ya da içimi kolay olsun diye haşlama suyuna hiç bir şey ilave etmeyin. Sabah ve akşam aç veya tok karına bir su bardağı için. Beyaz lahana kürü Her gün taze olarak hazırlanarak uygulanmalıdır. www.kadincaweb.com

Not: Kültür lahanası bu kür için uygun değildir. İri,yeşil yapraklı,sarımsı renkli beyaz lahana kullanılmalıdır.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından İbrahim Saraçoğlu şeker hastalığı nasıl geçer şeker hastalarına ne iyi gelir şeker hastalığı için doğal bitkisel çözüm nedir şeker hastalığına iyi gelen şifalı bitkiler ilaçlar nelerdir ibrahim saraçoğlu şeker hastalığı konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ibrahim saraçoğlu şeker hastalığı kürü,ibrahim saraçoğlu şeker hastalığı tedavisi,ibrahim saraçoğlu şeker hastalığı,ibrahim saracoglu,adnan saraçoğlundan şeker tedavisi,ibrahim saracoglu seker hastaligina kur,ibrahim saraçoğlu facebook şeker hastalığı,ibrahim saraçoğlu şeker düşürme kürü,şeker hastalığı tedavisi ibrahim saraçoğlu,şeker hastalığı saraçoğluYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap