İbrahim Saraçoğlu Öksürük için Bitkisel Kür

oksuruk-kuruİbrahim Saraçoğlu öksürük nasıl geçer öksürüğe ne iyi gelir öksürük için doğal kesin bitkisel çözüm nedir öksürüğe iyi gelen bitkiler nelerdir bitkisel öksürük tedavisi şifalı bitkiler.

Sağlık uzmanı İbrahim Saraçoğlu öksürük için adaçayı kürü kullanılmasını önerdi. Adaçayının içeriğindeki salvin, carnosol asiti ve cirsimaritin antibiyotik özelliği taşıyan etkin maddelerdendir.

Adaçayının içinde bulunan önemli bir eterik yağ da, cineol’dür. Cineol, öksürüğü önleyici bir maddedir. Kısacası, adaçayı hem doğal bir antibiyotik hem de doğal bir öksürük önleyicidir. Adaçayının içeriğinde bulunan doğal antibiyotik özelliği taşıyan etkin maddeler suda çözünebilen maddelerdir. Suda çözünme özellikleri taşıdıkları için, alkolle tentürleri yapılmadan doğrudan sıcak suda demleyerek kullanma imkânı sağlamaktadır.

Ağız gargaralarının çoğu bir miktar alkol kullanılarak hazırlanmak zorundadadır. Çünkü bir çok bitkinin içeriğindeki doğal antibiyotik özelliği taşıyan etkin maddeler suda çözünmedikleri için, su ile hazırlanmaları durumunda etkili olamamaktadırlar. www.kadincaweb.com

Adaçayının içeriğindeki doğal antibiyotik özellikli etkin maddeler suda çok kolay çözünme özelliği gösterdikleri için, hem yetişkinler hem de çocuklar için, sıcak suda demleyerek (kısık ateşte kaynatarak) gargara olarak hazırlanmasına imkân sağlamaktadır.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından İbrahim Saraçoğlu öksürük nasıl geçer öksürüğe ne iyi gelir öksürük için doğal kesin bitkisel çözüm nedir öksürüğe iyi gelen bitkiler nelerdir bitkisel öksürük tedavisi şifalı bitkiler konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: öksürük nasıl geçer,ibrahim saraçoğlu öksürük,kuru oksuruk tedavisi,ibrahim saracoğlu öksürük kürü,Kuru öksurük,kuru öksürüğe bitkisel çözüm,kuru öksürük bitkisel tedavi,kuru öksürük tedavisi bitkisel,kuru öksürük nasıl geçer,kuru oksuruk icin bitkisel tedavi3 Yorum yapılmış " İbrahim Saraçoğlu Öksürük için Bitkisel Kür "

  1. xXCaRiZmXx diyor ki:

    ÇoK GüZeL MaNyAk ŞeKiLdE AyDıNlAnDıM …xD

  2. leman diyor ki:

    cok guzel cok bilgilendim saolun

  3. Yurtdışı Eğitim diyor ki:

    Faydalı blgiler.. Teşk

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap