İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü

İbrahim Saraçoğlu lahana kürü lahana kürü ne işe yarar lahana hangi hastalığa iyi gelir lahananın faydaları lahananın tedavi etkisi lahana ve yararları

lahana kürünü hiç denedinizmi? Lahana kürünün faydalarını ve özelliklerini biliyormusunuz? Lahana kürünün nasıl yapılacağını veya nasıl kullanılacağı hakkındabilginiz varmı? Bu yazımız tam size göre lahana kürü hakkında herşey bu yazıda.

İbrahim Saraçoğlunun lahana kürünün faydaları.

Kadınların kabusu selülitleri üç haftalık kürle yok ediyor. Kış boyunca biriken fazla kilolarınızdan
kurtulmanızı sağlıyor. Vücutta biriken toksinleri atıyor, kolon kanserini önlüyor. Kan dolaşımını düzenleyip, vücudumuzun canlanmasını sağlıyor.

Lahana Kürü Tarifi: 3-4 adet beyaz lahana yaprağı, kaynamakta olan yarım litre suya atılır ve hafif ateşte ağzı kapalı olarak 15 dakika pişirilir. Aç veya tok karnına Sabah bir su bardağı ve akşam bir su bardağı olmak üzere için. Bu işleme toplam 3 gün devam edin.

Bu kürü 3 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 3 gün uygulayın. Bu şekilde toplam 21 gün içerek kürü tamamlayın. Bu uygulamadan sonra 21 gün ara verin.21 gün aradan sonra sadece haftada bir defa sabah ve akşam, aç yada tok karnına 1 su bardağı içilerek selülitler yok olana kadar bu küre devam edilir. www.kadincaweb.com

Damak tadına uygun olsun ya da içimi kolay olsun düşüncesiyle haşlama suyuna hiç bir şey ilave etmeyin. 21 günlük kür için kesinlikle ihtiyacınız olan miktarı bir defada değil, her gün taze olarak hazırlayın.

Kan dolaşımını düzenlemek amaçlı kullanımda: 3-4 adet beyaz lahana yaprağı, kaynamakta olan yarım litre suya atılır ve hafif ateşte ağzı kapalı olarak 15 dakika pişirilir. Birinci hafta Sabah ve akşam aç veya tok karına bir su bardağı içilir. İkinci ve üçüncü haftalarda gün aşırı (bir gün atlayarak) Sabah ve akşam aç veya tok karına bir su bardağı içmeye devam edin. Dördüncü haftadan itibaren iki günde bir olmak üzere iki hafta daha uygulayıp kürü sonlandırın.

Bu yazı İbrahim Saraçoğlu lahana kürü lahana kürü ne işe yarar lahana hangi hastalığa iyi gelir lahananın faydaları lahananın tedavi etkisi lahana ve yararları hakkında yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Tedavisi Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: geniz akintisisına ne iyi gelir,geniz akintisisı neden olur,kulak akintisisı neden olur,geniz akintisisı bitkisel,lahana kürü ne işe yarar,lahana kürü kanser tedavisi için hazırlanışı,kulak akintisisı nedenleri,ibrahim saraçoğlu lahana kürü nasıl yapılır,ibrahim saraçoğlu lahana kürü ile zayıflayanlar,ibrahim haraçoglu lahana suyu zayıflatıcı tarifiYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap