İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Tedavisi

beyaz-lahanaİbrahim saraçoğlu kulak çınlaması, ibrahim saraçoğlu kulak çınlaması kürü, kulak çınlaması tedavisi, kulak çınlaması neden olur, kulak çınlamasının nedenleri, kulak çınlamasının sebepleri, kulak çınlaması nedenleri, kulak çınlamasına bitkisel çözüm.

Kulaklarınız aşırı derecede çınlıyormu? Kulak çınlamaları sizi gereğinden daha fazlamı rahatsız ediyor? İbrahim Saraçoğlu kulak çınlamasını önlemek için beyaz lahana kürünü önerdi.

Kaynayan yarım litre suya 7 adet beyaz lahana yaprağı
koyunuz. 10 dakika süreyle ağzı kapalı şekilde kısık ateşte pişiriniz. Hazırladığınız suyu sabahları ve akşamları olmak üzere günde 2 defa aç veya tok karnına 1 er su bardağı içiniz.

Bu işleme 5 gün devam etmelisiniz. 5 günlük uygulamanın ardından küre 3 gün ara verin ve daha sonra 5 gün uygulayın. Sonra yeniden 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün süreyle uygulayın. Bu şekilde kürü 15 gün kullanacaksınız. Verdiğiniz 3 günlük aralarla toplamda 21 günde kür tamamlanacak.

Bu kürü yıl içerisinde 3 defadan fazla uygulamayın. 21 günlük periyodun sonunda kulak çınlamalarınızın azaldığını göreceksiniz. www.kadincaweb.com

Bu yazı  ibrahim saraçoğlu kulak çınlaması, ibrahim saraçoğlu kulak çınlaması kürü, kulak çınlaması tedavisi, kulak çınlaması neden olur, kulak çınlamasının nedenleri, kulak çınlamasının sebepleri, kulak çınlaması nedenleri, kulak çınlamasına bitkisel çözüm konularında bilgi vermek için yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan İbrahim Saraçoğlu Kepeği Önleme Formülü Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ahmet maran doktur kulak güjütüsüne çareYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap