İbrahim Saraçoğlu Kan İltihaplanması için Kür

kan-iltihaplanmasiİbrahim Saraçoğlu kan iltihaplanması nasıl geçer ne iyi gelir bitkisel kan iltihaplanması tedavisi iyi gelen bitkiler nelerdir kan iltihaplanmasına doğal kesin bitkisel çözüm kür ne uygulanır tedavisi.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kandaki iltihaba karşı beyaz dut kurusu kürünü öneriyor.

Beyaz dut kurusu kürü: Beyaz dut kurusu kürü kandaki CRP (Chemical Reaktif Protein) yüksek ise düşürülmesi için mükemmel bir destekleyicidir. Yarım litre kaynayan klorsuz suyun içine bir avuç dolusu (5-6 yemek kaşığı) beyaz dut kurusu attıktan sonra altı dakika kısık ateşte kaynatmaya devam edin.

Altıncı dakika dolunca ocaktan indirin. Ilıdığında süzün, yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını akşam aç karnına için. Haşlanmış dutları tüketmeniz şart değil. Toplam 25 gün uygulayın ve her defasında taze hazırlanmalıdır. www.kadincaweb.com

Bu yazı kadincaweb.com tarafından ibrahim saraçoğlu kan iltihaplanması nasıl geçer ne iyi gelir bitkisel kan iltihaplanması tedavisi iyi gelen bitkiler nelerdir kan iltihaplanmasına doğal kesin bitkisel çözüm kür ne uygulanır tedavisi konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Tedavisi Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: kandaki iltihap nasıl temizlenir,kandaki iltihap nasıl tedavi edilir,kanda iltihap nasıl tedavi edilir,kandaki iltihap için bitkisel tedavi,vücuttaki iltihap nasıl atılır,kanda iltihap tedavisi,kan iltihaplanması,vücuttaki iltihaplara bitkisel çözüm,kanda iltihaplanma,ibrahim saraçoğlu kandaki iltihapYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap