İbrahim Saraçoğlu İdrar Yolları Enfeksiyonu Kürü

idrar-yollari-enfeksiyonuİbrahim Saraçoğlu idrar yolları enfeksiyonu nasıl geçer idrar yolları enfeksiyonuna ne iyi gelir doğal kesin çözüm iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir nasıl tedavi edilir ibrahim saraçoğlu idrar yollarında enfeksiyon problemi sorunu tedavisi.

Bitkilerle sağlık uzmanı İbrahim Saraçoğlu idrar yolları enfeksiyonu sorunu çekenler için lahana kürünü tavsiye etti.

Tarifi: 250 – 300 gram karnabaharı yaklaşık 750 gram kaynayan suya ilave edin. Ağzı kapalı olarak 5-6 dakika hafif ateşte haşlayın. Haşlanmış karnabaharın suyunun yarısını sabah, diğer yarısını da akşam (aç ya da tok farketmez) için.

Hergün taze olarak hazırlamanız gerekir. 7 gün müddetle devam ettikten sonra 3 gün ara verin. 3 gün aranın ardından tekrar 7 gün uygulayın ve tekrar 3 gün ara verin. Son olarak tekrar 7 gün uygulayın .Bu şekilde kürü tamamlamış olacaksınız. www.kadincaweb.com

Karnabahar kürü toplam 21 gün süren kürdür (üç günlük aralar hariç). Burada dikkat etmeniz gereken nokta karnabaharın taze olmasıdır. Pişmiş olan karnabaharı da öğle ya da akşam yemeklerinizde salata olarak tüketebilirsiniz.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından İbrahim Saraçoğlu idrar yolları enfeksiyonu nasıl geçer idrar yolları enfeksiyonuna ne iyi gelir doğal kesin çözüm iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir nasıl tedavi edilir ibrahim saraçoğlu idrar yollarında enfeksiyon problemi sorunu tedavisi konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ibrahim saraçoğlu idrar yolları enfeksiyonu,ibrahim saraçoğlu idrar yolu enfeksiyonu,ibrahim saraçoğlu idrar yolu enfeksiyonu kürü,idrar yolları enfeksiyonu ibrahim saraçoğlu,idrar yollari enfeksiyonu,ibrahim saraçoğlu idrar yolu iltihabı,ibrahim saraçoğlu idrar yolu iltihabı kürü,idrar yolu enfeksiyonu ibrahim saraçoğlu,ibrahim saraçoğlu idrar yolları iltihabı,www kadincaweb com1 Yorum yapılmış " İbrahim Saraçoğlu İdrar Yolları Enfeksiyonu Kürü "

  1. mehmet diyor ki:

    idrar yollarımda enfeksiyon oldugunu söyledi doktor. verdiği ilaçlar ne yazık ki etkili olmadı acaba idrar yolları efeksiyonu için bitkisel v doğl kürleri kullansam zararı olurmu

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap