İbrahim Saraçoğlu Gut Nikris Hastalığı Kürü

gut-hastaligiİbrahim Saraçoğlu gut hastalığına ne iyi gelir nikris hastalığı nasıl geçer guta nikrise iyi gelen bitkiler nelerdir bitkisel gut nikris tedavisi doğal kesin bitkisel çözüm nedir tedavisi.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu gut hastalığına karşı biberiye kürü uygulamasını tavsiye ediyor.

Hazırlanışı: 1 bardak klorsuz taze suyu kaynattıktan sonra içine bir tatlı kaşığı biberiye koyun. Dokuz dakika kısık ateşte demlendirin . Dokuz dakika sonra ocaktan alarak ılınmaya bırakın.

Ilıdığı zaman süzerek her gün sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce ya da iki saat önce yavaş yavaş yudum yudum için. Biberiye kürünün her öğün için taze hazırlanması şarttır. Damak tadınıza uygun olması için içine herhangi bir katkı maddesi ( şeker, tuz, limon, bal, tatlandırıcı vb.) kesinlikle ilave etmeyin. www.kadincaweb.com

Bu kürü en az 15 gün ara vermeden devam edin. Şikâyetinizin seyrine göre tekrar edebilirsiniz. Gut hastalığı kronik hale gelmiş ise, önleyici olarak da dönem dönem 10 günlük kürler şeklinde uygulanabilir.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından ibrahim saraçoğlu gut hastalığına ne iyi gelir nikris hastalığı nasıl geçer guta nikrise iyi gelen bitkiler nelerdir bitkisel gut nikris tedavisi doğal kesin bitkisel çözüm nedir tedavisi konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: gut hastalığı bitkisel tedavi,gut hastalığının bitkisel tedavisi,gut hastalığına iyi gelen bitkiler ibrahim saraçoğlu,gut hastalığına bitkisel tedavi,gut hastalığı bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu,gut bitkisel tedavi,gut bitkisel tedavisi,gut hastalığı bitkisel tedavisi,gut hastalığına bitkisel çözüm,ibrahim saraçoğlu gut tedavisi1 Yorum yapılmış " İbrahim Saraçoğlu Gut Nikris Hastalığı Kürü "

  1. süleyman levent diyor ki:

    gut hastalıgına kesin çözüm allahtan biliyorum ama malum sizlerinde yardımı olabilirmi ürükasitim fazla agrım çok yaşım 32 bu sene ortaya çıktı ikinci atagım oldu yardım ederseniz sevinirim

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap