İbrahim Saraçoğlu Göbek Yağlarını Eritme Kürü

gobek-yaglari1İbrahim Saraçoğlu göbek yağları nasıl erir göbek yağlarını eriten bitkisel çözümler doğal kesin yöntem nedir göbek yağlarını eriten yok eden ilaçlar şifalı bitkiler bitkisel yöntemler nedir göbek yağı nasıl eritilir yok edilir.

Göbek yağlarınızdan kurtulmak için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun çok etkili olan bu tarifi aynı zamanda selülitlerinizden kurtulmanızı da sağlıyor.

Malzemeler: 4 lahana yaprağı, 25 dal maydanoz, 1 limon.

Hazırlanışı: 1/2 litre kaynar suyun içine lahana yapraklarını içine attıktan sonra 3 dakika kaynatın. Ardından maydanozları ilave ederek 3 dakika daha kaynatın. Soğuyunca süzün ve içine limon sıkarak günde 2-3 kez aç veya tok karnına içmek yeterli olmaktadır. www.kadincaweb.com

Her gün taze olarak hazırlanmalıdır. İçmesi kolay olsun diye içine başka bir şey ilave etmeyin. Kürü 3 haftasüreyle uygulamalısınız.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından İbrahim Saraçoğlu göbek yağları nasıl erir göbek yağlarını eriten bitkisel çözümler doğal kesin yöntem nedir göbek yağlarını eriten yok eden ilaçlar şifalı bitkiler bitkisel yöntemler nedir göbek yağı nasıl eritilir yok edilir konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Tedavisi Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ibrahim saraolu gbek eritme,göbekyağınıeritmekiçinkür,ibrahim saraçoğlu,ibrahim saraçoğlu göbek eritme,ibrahim saraçoğlu göbek eriten kür yapanlar,ibrahim saraçoğlunun göbek eriten kürünü uygulayanlar,İbrahim saraçoğlu göbek yağı eriten kur,ibrahim sarcoglu gobek eriten kur,ıbrahım sarocoglu gobek erıtmek,ibrahim saraçoğlu-göbek yağlarını eritmek içinYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap