İbrahim Saraçoğlu Enerji Kürü

ibrahim-saracogluEsra Ceyhanla Hayat programına katılan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Fatih Sultan Mehmet’e hazırlanan kürden bahsetti.

Bu kürde, acem bitkisel tedavi uzmanları, arap bitkisel tedavi uzmanları ve Osmanlının otacı kültürüne sahip en yetkili kişiler Fatih Sultan Mehmet’e bir macun hazırlamışlardır. Topkapı Müzesindeki arşivlerden elde edilen bilgiye göre İstanbul’u ele geçirmiş ve böylece koca bir çağın sona ermesine yol açmış olan ünlü Osmanlı Hakanı Fatih Sultan Mehmet’e Acem ve Arap hekimlerince hazırlanan bir kuvvet macunu onu her yönden gençleştirmekteydi.http://www.kadincaweb.com

Malzemeler: 32 gram tarçın, 32 gram karanfil, 32 gram anasonu mısrı, 16 gram kereviz tohumu, 16 gram ud-ul kahr, 32 gram fulful, 32 gram kebabe, 32 gram ısırgan otu, 32 gram havuç tohumu, 32 gram şalgam tohumu, 32 gram turp tohumu, 32 gram mastika sakızı, 32 gram sinameki, 32 gram ak günlük, 32 gram üzerlik tohumu, 32 gram acıbadem yağı, 64 gram çörek otu, 16 gram misk, 192 gram şeker, 250 gram  bal.

Hazırlanışı: Demir bir havanın içinde şekerle bütün baharat iyice dövülerek toz haline getirilir. Sonra bu toz 2 ¼ kilo saf balla iyice karıştırılır.Tam 3 saat durup dinlenmeksizin işlenecek olan macun koyu bir kıvama getirilir. Bu macun sabahları ve akşamları aç karnına 19.2 gramlık parçalar halinde yenir. Afiyet olsun.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından osmanlı padişah macunu ibrahim saraçoğlu fatih macunu nedir nasıl hazırlanır tarifi evde yapılışı içinde neler var içindekiler kullananlar fatih macunu kullanıcı yorumları yararları zararları konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Tedavisi Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ibrahim saraçoğlu kuvvet macunu,ibrahim saraçoğlu fatih sultan mehmet kürü,ibrahim saraçoğlu padişah macunu,enerji kürü,ibrahim saraçoğlu enerji verici kür,padişah macunu ibrahim saraçoğlu,ibrahim saraçoğlu enerji kürü,ibrahim saraçoğlu fatih sultan mehmet macunu,kuvvet macunu nasıl yapılır,saraçoğlu padisah macunu2 Yorum yapılmış " İbrahim Saraçoğlu Enerji Kürü "

  1. Yegane diyor ki:

    merhaba bana spermi sayini artiracaq hereketli edecek urun lazim nasil ala bilirim ben azerbaycandayam

  2. ayda diyor ki:

    enerji için en güzel şey her gün düzenli uyku gerisi yalan bence

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap