İbrahim Saraçoğlu Doğurganlığı Arttıran Kür

hamile-kalmaDoğurganlığı arttıra bitkiler ilaçlar bitkisel kür nedir yumurtlamayı çoğaltan kolaylaştıran bitkiler hamile kalmak için şifalı bitkiler nelerdir hamile kalmak için bitkisel tavsiyeler nedir.

Yumurta sayıları yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlara müjde. İbrahim Saraçoğlu yumurta sayısını arttırıp hamile kalmayı kolaylaştıran ve hamile kalma oranlarında ciddi artış sağlayan incir kürünün tarfini anlattı.

Hazırlanışı: 500 gram kaynayan suyun içine 15 adet kuru incir atılarak 20 dakika kadar ağzı kapalı şekilde kaynatılır.Kaynadıktan sonra ılıması için beklenir. Kür ılıdıktan sonra tülbent yardımı ile süzerek kullanıma hazır hale getiriniz. 3 parçaya ayırdığınız kürü sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 10-15 dakika önce aç karnına içiniz.

Uygulama: Bu kür 2 kez 21 günlük periyotlarla uygulanır. İlk uygulamada 21 günün ardından 7 gün ara vermeniz ve daha sonra tekrar 21 gün incir kürünü kullanmanız gerekli. Lütfen yumurta sayısının istenilen şekilde artması için kürü hergün taze olarak hazırlayınız. İbrahim Saraçoğlu 21+7+21=49 günün sonunda yumurta sayınızın 2 kat artacağını vurguladı. www.kadincaweb.com

Bu yazı kadincaweb.com tarafından doğurganlığı arttıra bitkiler ilaçlar bitkisel kür nedir yumurtlamayı çoğaltan kolaylaştıran bitkiler hamile kalmak için şifalı bitkiler nelerdir hamile kalmak için bitkisel tavsiyeler nedir konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan İbrahim Saraçoğlu Zayıflamak İçin Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ibrahim saraçoğlu yumurta arttırıcı kür,ıbrahım saraçoğlu yumurta artırıcı kur,yumurta arttırıcı kür,yumurta arttırıcı,yumurta çogaltıcı,yumurta çoğaltici kür,yumurta çogaltıcı kürler,ibrahim sarcogludan yumurta kalitesini artıran incir kuru,ibrahim saraçoğlu yumurta kalite arttırıcı set,ibrahim sarçoglu yumurta artisi kur1 Yorum yapılmış " İbrahim Saraçoğlu Doğurganlığı Arttıran Kür "

  1. isra diyor ki:

    peki kaynatilan incirleri ne yapmak.yemek gerekirmi yoksa copemi aticaz..tesekkurler

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap