İbrahim Saraçoğlu Dişi Guatr için Bitkisel Kür

guatr-tedavisiİbrahim Saraçoğlu dişi guatr nedir nasıl geçer guatra ne iyi gelir bitkisel guatr tedavisi dişi guatra iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir bitkisel guatr tedavisi doğal kesin çözüm nedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu dişi guatra karşı ebegümeci kürünü tavsiye ediyor.

Tiroid bezinin genel anlamda büyümesine guatr adı verilmektedir. Guatrı yeniden oluşan hastaların guatrına halk dilinde dişi guatır denilmektedir. Ancak bu terimin bilimsel olarak geçerliliği yoktur.

Ebegümeci özellikle yeniden oluşan guatra karşı güçlü bir silahtır. Ebegümecinin dişi guatra karşı etkili olabilmesi için özellikle taze olarak kullanılması şarttır. Taze yaprak ve saplarından çayının hazırlanarak içilmesi gerekir. www.kadincaweb.com

Tarifi: Kaynamakta olan bir bardak klorsuz suyun içine, taze yaprak ve saplarından oluşan yedi-sekiz gram (tepeleme iki yemek kaşığı ) ebegümeci ilave edin. Kısık ateşte altı dakika demleyin ve sıcakken süzün. Ilıdıktan sonra yudum yudum günde iki kere her defasında taze hazırlayarak için. Bu küre ara vermeden 15 gün devam edin. Beş gün ara verdikten sonra kürü tekrar edin ve sonlandırın. Gerektiği zaman kürü tekrar edebilirsiniz.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından ibrahim saraçoğlu dişi guatr nedir nasıl geçer guatra ne iyi gelir bitkisel guatr tedavisi dişi guatra iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir bitkisel guatr tedavisi doğal kesin çözüm nedir konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ibrahim saracoglu guatir,ibrahim saraçoğlu guatr tedavisi,doğal yolla guatır tedavisi,ibrahim saraçoğlu guatr ceviz kürü,guvatır için kur,ibrahim saraçoğlu guatr kürü,ibrahim saraçoğlu guatr seti,ibrahim saraçoğlundan guatr içim bitkisel çözüm,İbrahim saraçoğlu guatra ne iyi gelir,İbrahim saraçoğlu guatrYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap