İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Öksürük Tedavisi

Öksürüğe ne iyi gelir? Öksürük için ne yapılır? Öksürük nasıl geçer? Öksürüğe iyi gelen bitki ve doğal tedavi ne olabilir? Öksürüğü ne kesebilir? Balgam nasıl atılır? Balgam söktürücü ne olabilir? Balgam çıkarmak için ne yapılabilir?

Öksürüğün çeşitli nedenleri vardır ve zaman zaman gıcık halini alarak insanları sıkıntıya sokar bu sebeple İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiyelerini dinleyerek öksürükten kurtulmak mümkün.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu Öksürük ve Balgam için uygulanacak bitkisel kür tedavisini anlattı.

Öksürük için Soğan Kürü: Bir adet orta boy sarı soğanı 6 ya bölüp bir buçuk bardak su ilave ederek bunu bir miktar kaynatıyoruz. Daha sonra ılımaya bırakarak ılık bir şekilde içiyoruz. Fazla beklemiş suyu içmeyin yeniden hazırlamanız daha uygun olacaktır. www.kadincaweb.com

Öksürüğünüz balgamlı ise yarım litre suya 7-8 tane keçi boynuzu atarak kaynatın ve bunun suyunu için.3 gün sonra balgamın nasıl söküldüğünü sizde farkedeceksiniz. Özellikle sigara içen kişilerin bu kürü kullanmasını tavsiye ederiz.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından öksürüğe ne iyi gelir Öksürük için ne yapılır Öksürük nasıl geçer Öksürüğe iyi gelen bitki ve doğal tedavi ne olabilir Öksürüğü ne kesebilir Balgam nasıl atılır Balgam söktürücü ne olabilir Balgam çıkarmak için ne yapılabilir? hakkında yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Tedavisi Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: öksürüğe soğan suyu,öksürük için soğan suyu,sogan suyu oksuruk,öksürük soğan suyu,suna dumankaya öksürük tedavisi,öksürük için soğan kürü,soğan suyu ve öksürük,oksuruk ıcın sogan,öksürüğe soğan,soğanla öksürük tedavisiYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap