İbrahim Saraçoğlu Ayak Kokusu için Bitkisel Kür

ayak-kokusuİbrahim Saraçoğlu ayak kokusu nasıl geçer ayak kokusuna doğal kesin bitkisel çözüm nedir ayak kokusuna ne iyi gelir iyi gelen şifalı bitkiler bitkisel yöntemler nelerdir nasıl geçirilir doğal bitkisel kesin çözüm.

Bitkilerle sağlık uzmanı İbrahim Saraçoğlu’nun ayak kokusunu gidermek için  tavsiye ettiğin kürün tarifi.

Malzemeler: 1 su bardağı su, 4,5 gr atkuyruğu (Kırkkilit).

Hazırlanışı: 1 su bardağı suyu kaynatarak 4,5 gr atkuyruğu (Kırkkilit) bitkisini kaynamış suya koyarak bekletin. Ilıyınca ayaklarınızı bu suyla yıkayın. Bu işlemi 2,3 günde bir tekrarlayın. www.kadincaweb.com

Bu yazı kadincaweb.com tarafından İbrahim Saraçoğlu ayak kokusu nasıl geçer ayak kokusuna doğal kesin bitkisel çözüm nedir ayak kokusuna ne iyi gelir iyi gelen şifalı bitkiler bitkisel yöntemler nelerdir nasıl geçirilir doğal bitkisel kesin çözüm konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Tedavisi Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ibrahim saraçoğlu ayak kokusu,ibrahim saraçoğlu ayak kokusu kürü,www ibrahim-saracoglu comayak,www kadincaweb com,ayak kokusu ibrahim saraçoğlu,ayak kokusu nasıl sona erer,ibrahim saraçoğlundan ayak kokusu tedavi,ibrahim saracoglu ayak kokusu icin,ibrahim saraçoğlunun ayak yanmasına tavsiye edilen kürü,saraçoğlu ayak kokusu1 Yorum yapılmış " İbrahim Saraçoğlu Ayak Kokusu için Bitkisel Kür "

  1. mesut diyor ki:

    benimde ayaklarım çok kokuyor umarım işime yarar

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap