İbrahim Saraçoğlu Ağız Yaraları için Bitkisel Kür

agiz-yaralariİbrahim Saraçoğlu ağız yaraları nasıl geçer aft yarasına ne iyi gelir ağız içi ve dışında oluşan yaralara iyi gelen bitkiler nelerdir ağız yaralarına ne yapılır şifalı bitkiler bitkisel tedavisi nasıldır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ağızdaki yaralar aftlar için kırkkilit otu (atkuyruğu) kürünü öneriyor.

Tarifi: 1 su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı kırkkilit otu koyarak 2 dakika (daha fazla değil) kısık ateşte kaynatın. Günde 1 veya 2 bardak tüketin.

Not: İçine tatlandırmak amacı ile başka bir şey eklemeyiniz. www.kadincaweb.com

Bu yazı kadincaweb.com tarafından ibrahim saraçoğlu ağız yaraları nasıl geçer aft yarasına ne iyi gelir ağız içi ve dışında oluşan yaralara iyi gelen bitkiler nelerdir ağız yaralarına ne yapılır şifalı bitkiler bitkisel tedavisi nasıldır konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan İbrahim Saraçoğlu Kulak Çınlaması Tedavisi Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ibrahim saraçoğlu ağız yarası,ibrahim saracoglu agiz yaralari,aft nasıl geçer maranki,ibrahim saraçoğlu ağızda aft,ağız yarasına ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu,ibrahim saraçoğlu ağız yarası kürü,ibrahim saraçoğlu ağız yarası için kür,aft nasıl geçer ibrahim saracoglu,ağız yarasına ne iyi gelir ahmet maranki,aft bitkisel tedavi ibrahim saraçoğluYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap