Hamile Kalmak için Bitkisel Tavsiyeler

hamile kalmak için bitkisel çözümlerHamile kalmak için ne yapmalı, hamile kalmak için öneriler, hamile kalmak için şifalı bitkiler, hamile kalmak için uygun günler, hamile kalmak için yapılması gerekenler, hamile kalmak için uygun pozisyonlar nelerdir, hamile kalmak için hangi bitkiler kullanılır.

Hamile kalmak isteyen bayanlar için bu yazımızda etkisinden emin olduğumuz bitkisel tavsiyeleri ve şifalı bitkileri paylaşıyoruz.

Prof. Dr. Ahmet Maranki Hamile kalmak isteyen kadınların aslan pençesi, civan perçemi ve çoban çantası bitkilerini mutlaka evlerinde bulundurması gerektiğini ve bunların çayını yaparak içmelerini tavsiye ediyor.

Hamile kalmayı destekleyen kür tarifi: 5 gram aslan pençesi, 5 gram civan perçemi, 5 gram çoban çantası.

Hazırlanışı: Yarım litre kaynar suya aslan pençesi, civan perçemi ve çoban çantasını koyun. Ardından 1-2 dakika kaynattıktan sonra 20 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Sabah ve akşam bu çaydan bir su bardağı için. www.kadincaweb.com

Bu yazı hamile kalmak için ne yapmalı, hamile kalmak için öneriler, hamile kalmak için şifalı bitkiler, hamile kalmak için uygun günler, hamile kalmak için yapılması gerekenler, hamile kalmak için uygun pozisyonlar nelerdir, hamile kalmak için hangi bitkiler kullanılır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Doğal Bebek Maması Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ÇOÇUK DİYET LİSTESİ,ibrahim saraçoğlu civan pençesini yorumları,www kadincaweb com anne-cocuk

Etiketler:Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap