Göbek Yağlarını Eriten Bitkisel Çözümler

göbek yağları nasıl erirGöbek yağları nasıl erir, göbek yağlarını eriten şifalı bitkiler, göbek yağlarını eritmek için iyi gelen bitkiler nelerdir, göbek yağlarını eriten doğal bitkisel kür tarifi, , göbek yağlarını eritmek için bitkisel çözüm.

Özellikle bayanların en büyük takıntılarından birisidir göbek bölgesindeki yağ birikimler. Göbek yağlarından kurtulmak için beslenme ve spor olarak her türlü şeyi deneriz. Göbek yağlarını eriten bitkisek çözüm ve şifalı bitkileri ise bugüne kadar denediğimizi sanmıyorum. Bu yazıyı göbeğinin eritmek isteyen herkesin okumasını tavsiye ederim.

Göbek yağlarınızdan kurtulmak için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun çok etkili olan bu tarifi aynı zamanda selülitlerinizden kurtulmanızı da sağlıyor.

Malzemeler: 4 lahana yaprağı, 25 dal maydanoz, 1 limon.

Hazırlanışı: 1/2 litre kaynar suyun içine lahana yapraklarını içine attıktan sonra 3 dakika kaynatın. Ardından maydanozları ilave ederek 3 dakika daha kaynatın. Soğuyunca süzün ve içine limon sıkarak günde 2-3 kez aç veya tok karnına içmek yeterli olmaktadır. www.kadincaweb.com

Her gün taze olarak hazırlanmalıdır. İçmesi kolay olsun diye içine başka bir şey ilave etmeyin. Kürü 3 hafta süreyle uygulamalısınız.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından göbek yağları nasıl erir, göbek yağlarını eriten şifalı bitkiler, göbek yağlarını eritmek için iyi gelen bitkiler nelerdir, göbek yağlarını eriten doğal bitkisel kür tarifi, göbek yağları nasıl erir, göbek yağlarını eritmek için bitkisel çözüm konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Kiraz Detoksu Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: göbek yağı nasıl eritilir bitkisel,göbek yağları nasıl erir,göbek eritmek için bitkisel çözüm,göbek yağlarını eriten bitkiler,göbek yağlarına bitkisel çözüm,www kadincaweb com,göbek yağlarını eritmek için bitkisel çözüm,göbek yağları nasıl erir bitkisel,göbek eriten bitkisel yağlar,göbek yağlarına bitkiyle çözüm

Etiketler:Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap