Geniz Akıntısına Bitkisel Çözüm

geniz akıntısına faydalı bitkilerGeniz akıntısı nedir, geniz akıntısı nasıl geçer, geniz akıntısına ne iyi gelir, geniz akıntısı için şifalı bitkiler, bitkisel geniz akıntısı tedavisi, geniz akıntısı için doğal bitkisel kür tarifi, geniz akıntısı için ilaç.

Özellikle kış aylarında yaygın olarak görülen geniz akıntısı problemini dert etmenize artık gerek yok. Yazımızı dikkatlica okuyun ve bitkisel kürümüzü kullanın yeter.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu geniz akıntısı için adaçayı kürünü öneriyor. Bunun için Yaklaşık 1 su bardağı kaynar suya tatlı kaşığı veya 1 poşet adaçayı koyarak 10 dakika demlendirin. (kaynatmayın).

Uyarı: Demlenme süresi dolduğunda bitkiyi daha fazla suda bekletmeyin mutlaka süzün. Gargara için hazırlanan 1 bardak adaçayı 48 saat bozulmadan bekleyebilir. www.kadincaweb.com

Elde edilen su ile günde 2-3 kez gargara yapın. Özellikle akşam yatmadan önce ve sabah evden çıkarken mutlaka 1-2 kez gargara yapılmalıdır. Ayrıca bununla birlikte 1 ay boyunca her gün 1 çay bardağı adaçayı için.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından geniz akıntısı nedir, geniz akıntısı nasıl geçer, geniz akıntısına ne iyi gelir, geniz akıntısı için şifalı bitkiler, bitkisel geniz akıntısı tedavisi, geniz akıntısı için doğal bitkisel kür tarifi, geniz akıntısı için ilaç konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: geniz akıntısına bitkisel çözüm,geniz akıntısına doğal çözüm,geniz akıntısı bitkisel çözüm,geniz akıntısına bitkisel tedavi,geniz akıntısına bitkisel çözümler,geniz akıntısına doğal çözümler,geniz akıntısına ne iyi gelir,geniz akıntısına faydalı bitkiler,geniz akıntısına ne iyi gelir ahmet maranki,faydali bitkiler

Etiketler:Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap