Etkileyici Bakışların Sırrı

etkileyici-bakislarin-sirriGözler, yüzün en dikkat çekici bölgesidir. Teninize ve saçınıza uygun bir göz makyajı ile çok etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Unutmayın anlamlı bakışlar güzel bir makyajla ortaya çıkar.

Eye liner ya da göz kalemini hem üste hem alta ya da sadece üste sürebilirsiniz. Ama sürdükten sonra yumuşatmalısınız. Bunu ıslak pamukla, pamuklu çubukla ya da bazı göz kalemlerinin arkalarında bulunan silgilerle yapabilirsiniz.

Açık renkli farlar kullandıysanız ya da günlük hafif bir makyaj istiyorsanız göz kalemini mümkün olduğunca ince sürün. Çünkü kalın sürülen göz kalemi ifadenizi daha sert gösterir. Ayrıca kahverengi göz kalemi kullanmak daha doğal görünmenizi sağlayabilir. Gözün altına da kalem çekmek yerine, kirpiklerin dibine azıcık koyu renk bir far sürmeyi deneyebilirsiniz. www.kadincazayiflama.com

Maskara sürerken de bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Kurumuş bir rimel (3 aydan sonra kurumaya başlar) istenilen etkiyi göstermez. Rimel sürmeden önce kirpikleriniz tarakla ya da kirpik kıvırıcısıyla düzelterek, karışmalarını ya da birbirlerine yapışmalarını engelleyebilirsiniz. Biraz ışıltılı ve farklı bir görünüm için siyah veya kahverengi sürdüğünüz rimelin üstüne sadece uçlarına mor ya da lacivert sürmeyi deneyebilirsiniz. Kirpiklerinizin daha uzun görünmelerini istiyorsanız, rimelden önce biraz pudra sürüp, kuruduktan sonra da ikinci katı sürmek istediğiniz etkiyi yaratacaktır.

Bir Önceki Yazımız Olan Suna Dumankaya Çene Altı Sarkması için Bitkisel Kür Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: nasıl etkileyici bakılır,nasıl etkili bakılır,nasıl çekici bakılır,etkileyici nasıl bakılır,etkili nasıl bakılır,çekici nasıl bakılır,nasıl güzel bakılır,çekici gözler etkili bakışlar,etkili bakışların sırrı,kadına etkileyici nasıl bakılırYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap