Epilepsiye Ne iyi Gelir Nasıl Geçer

epilepsiye iyi gelen şifalı bitkilerEpilepsi hastalığına ne iyi gelir, epilepsi hastalığı nasıl geçer, epilepsi için şifalı bitkiler, bitkisel epilepsi tedavisi, epilepsi için doğal bitkisel kür tarifi, epilepsiye ne iyi gelir gibi sorularınıza yanıt bulacaksınız.

Ahmet Maranki‘nin önerileri ışığı altında hastalıklara bitkisel çözümlerönermeye devam ediyoruz. Bu yazımız epilepsi hastalarını ilgilendiriyor. Epilepsi nasıl geçer ne iyi gelir, bitkisel epilepsi tedavisi ve çözümleri hakkında bilgi arıyorsanız bu yazı tam size göre.

Epilepsi diğer adıyla sara hastalığı beyin hücrelerinde kontrol edilemeyecek şekilde, ani, aşırı ve anormal deşarjlar sebebiyle ortaya çıkan ve beyin yollarını tıkayan bir rahatsızlıktır.

Epilepsi-Sara sıvısı balgamdan meydana gelmektedir. Balgam sebebiyle ortaya çıkan sara hastalığında, ağızda köpüklenme oluşur, ve hastanın yüzü sararır. Bitkisel yollarla tedavi uzmanı Ahmet Maranki epilepsi sara hastalığının tedavisi için şu önerilerde bulundu.

•Çınar ağacının kabuğu kaynatılarak, bal ile tatlandırmak suretiyle içilebilir.
•Kantaron çiçeği bal ile karıştırılıp macun haline getirilerek yendiği zaman sara köpüğüne iyi gelir.
•Mavi çarkıfelek otu kaynatılarak, bal ile tatlandırmak suretiyle içilebilir. www.kadincaweb.com

•Nergis çiçeğinin kokusu sara hastalığına karşı iyi gelmektedir.Nergis çiçeklerini günde birkaç kez koklayabilirsiniz.
•Şakayık kökü veya şakayık çiçekleri kaynatılıp bal ile tatlandırılarak içilebilir.
•Yulaf tek başına yada kediotu ile beraber kaynatılıp içildiğinde sara nöbetlerine iyi gelir.

Ahmet Maranki bu yöntemlerden bir veya birkaçını uygulayan epilepsi sara hastalarının sağlık durumlarında iyileşmeler olduğunu bildirdi.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından epilepsi hastalığına ne iyi gelir, epilepsi hastalığı nasıl geçer, epilepsi için şifalı bitkiler, bitkisel epilepsi tedavisi, epilepsi için doğal bitkisel kür tarifi, epilepsiye ne iyi gelir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: bitkiler hangi hastaland?klara iyi gelir,www kadincaweb com,epilepsi nasıl geçer,çilleri yok etme bitkisel,epilepsiye iyi gelen şifalı bitkiler,epilepsiye ne iyi gelir,EPİLEPSİYE İYİ GELEN BİTKİLER,epilepsinin bitkisel tedavisi kaç gün,bebeklerde epilepsi hastalığı nasıl geçer,mavi kantaron epilepside nasıl yapılır

Etiketler:Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap