Elif Güveloğlu Yorgun Ciltler için Muz Maskesi

muz-maskesi1Malzemeler: Yarım muz, 1 yemek kaşığı kaymak, 1 tatlı kaşığı doğal süzme bal, 1 tatlı kaşığı nişasta (tercihen patates nişastası).

Hazırlanışı: Yarım muzu ezdikten sonra kaymak, bal ve nişastayı ilave ederek iyice karıştırın, kıvamı koyu gelirse biraz daha kaymak ilave edebilirsiniz.

Muz maskesinin bir özelliği de göz çevresine de uygulanabilir olmasıdır. Gözünüzün içine kaçırmadan, göz çevreniz dahil olmak üzere yüzünüzün tamamına uygulayın, Muz maskesini uygulamadan önce cildinizin iyice temizlenmiş olması gerekir. www.kadincazayiflama.com

Yarım saat kadar bekledikten sonra yüzünüzü ılık bir suyla yıkayın ve gül suyuyla tonikleyin. Muz maskesini haftada en az iki kez uygulayın. Muz maskesi cildinizi besler, yeniler, kurumayı ve buna bağlı olarak yaşlanmayı önler.

Bir Önceki Yazımız Olan Geçmeyen Cilt Lekeleri için Öneriler Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: tahin maskesi faydaları,muzlu tahinli yüz maskesi,muz maskesi TAHİN,muz maskesi nasıl yapılır,ebru şallının muzlu tahinli,ebru sallinin muzlu tahinli maske,tahinli yüz maskesi,tahin ve muzlu cilt maskesi,muz tahin cilt,yorgun ve yaşlı ciltler için kil maskesi traifleriYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap