Ceviz Suyu ile Zayıflama

Ceviz suyu ile zayıflama ceviz zayıflatırmı ceviz suyu içeren zayıflayanlar kullanıcı yorumları ahmet maranki bitkisel zayıflama önerisi tavsiyesi nedir.

Beyine faydaları herkes tarafından bilinen ceviz artık formda görünmek içinde bire bir doğal  ilaç olma özelliğine bürünmekte.

sektörü her geçen gün yeni bir bitkisel ürün ile tanışıyor. Ve her geçen gün yeni bir bitkinin zayıflatıcı etkisi üzerine paylaşımlar yapılıyor. Ünlü herbalist Ahmet Marankide ceviz bitkisi ve ceviz suyunun zayıflatıcı etkisi üzerine güzel bir yazı paylaştı. İşte ceviz suyu zayıflatırmı sorusuna verilmiş olan güzel bir yanıt.

Ceviz suyu veya ceviz kabuğu suyu tıpkı keten tohumu gibi zayıflama ve kilo verme faydaları
olan ancak doktor Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilmeden önce pek bilinmeyen bir zayıflama formülüydü. Ancak zayıflamak isteyenler için eskisi gibi bir sır değil artık ceviz suyu.

Pek çok okuyucumuz ceviz suyu zayıflatırmı diye soruyor. Elbette ceviz suyu zayıflama ve kilo verdirici özelliklere sahiptir. Ancak ceviz suyunun yararları hakkında sizleri daha fazla bilinçlendirirsek eminimki ceviz suyunu içerken sadece zayıflatma amacı ile değil çok değişik sağlıklı yaşam gayeleri ile de içeceksiniz. Ceviz suyu adet sancılarına ve aybaşı ağrılarına iyi gelir.

Ceviz suyu kolesterol sorununada iyi gelir. Kolesterol düzeyi yüksek olan kişilerde bitkisel şifa sunar. Ceviz suyu topuk dikeni tedavisinde de bitkisel çözümdür. Tiroid tedavisinde ceviz suyu doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Ceviz suyu gibi ceviz kabuğu suyuda içerisinde bulunan bazı faydalı bitkisel maddeler nedeniyle türlü hastalıkların tedavisinde ve ayrıca kilo verme amacıyla da kullanılmaktadır. Cevizin içerisinde bulunan faydalı enzimler, cilt lekeleri sorunu bulunan kişilerde ceviz suyu iyi yönde etki yapar ve cilt lekelerine bitkisel kesin çözüm sunar.

Ceviz suyu zayıflatırmı: Bir litre taze ve yeşil kabuklu cevizden elde edilen ceviz suyu ile uygulayacağınız 3 günlük zayıflama kürü sayesinde 3 günde 2 kilo vermek mümkündür.

Ceviz suyu nasıl hazırlanır ve yapılır: Ceviz suyunu elde etmek için 1 litre suya bütün 6-7 cevizi kırılmadan ve kabuğu

soyulmadan üst ve alt tarafından karşılıklı iki delik açılmak suretiyle çaydanlığa atacaksınız. İçerisine az miktarda elma sirkesi veya üzüm sirkesi atarak 2 yemek kaşığı 15 dakika kadar kaynatıyorsunuz.  www.kadincaweb.com

Elma sirkesini kaynadıktan sonra atarsanız daha etkili olur. Bu bitkisel karışımı sabah ve akşam günde 2 kez olmak üzere aç karnına bir su bardağı içeceksiniz. Çaydanlıktaki ceviz tanelerini de ceviz suyu ile birlikte yiyiniz. Bu sayede hem iştah kesilecek hemde zayıflama sağlayacaksınız.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından ceviz suyu ile zayıflama ceviz zayıflatırmı ceviz suyu içeren zayıflayanlar kullanıcı yorumları ahmet maranki bitkisel zayıflama önerisi tavsiyesi nedir konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ceviz suyunun faydaları,ceviz suyu,ceviz suyu faydaları,ceviz zayıflatırmı,ceviz suyu zayıflatırmı,cevizin suyunun faydaları,ceviz suyunun yararları,ceviz suyunun faydaları özellikleri,ceviz suyunun faydasi,cevizli suyun faydaları3 Yorum yapılmış " Ceviz Suyu ile Zayıflama "

 1. admin diyor ki:

  Prof. Dr. Turan Karadeniz, taze cevizde yüzde 5-6 oran ında C vitamini bulunduğunu belirterek, “Kuru ceviz bol miktarda C, B1, B2, A ve E
  vitaminlerini içermektedir” dedi.

  Cevizin mide, bağırsak, böbrek ve deri rahatsızlıkları gibi bir çok hastalığa iyi geldiğini vurgulayan Prof. Dr. Karadeniz, “Cevizin sadece meyvesi değil, kabukları ve yaprakları da bir çok rahatsızlık için kullanılmaktadır” dedi.

  Cevizin kanda zararlı kolesterol ün birikmesini önledi ğini, yüksek kolesterolü düşürdüğünü ifade eden Karadeniz, “Ceviz, damar tıkanıklığı ve şeker hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır. Mide gazını giderir.

 2. özlem diyor ki:

  cevizleri kabuklarıyla birlikte kaynatınca su kararıyor öylemi olması gerekiyo

 3. sinem diyor ki:

  ceviz suyu zayıflamak için gerçekten birebir. herkes mutlaka kullanmalı

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap