Ay Taşı ve Faydaları

ay-tasiAy’ın parıltısını yansıttığı söylentilerinden dolayı bu ismi alan Aytaşı, lenfotik sistemdeki bozuklukları ortadan kaldırır. Duygusal dengeleyici vasıflara sahiptir. Tutumlarda esneklik yaratır. Bu taş hakkında en çok rivayeti ortaya çıkartan yerlerden biri de Hindistan’dır. Hindistan da kutsal bir taş olarak kabul gören Aytaşı‘nın sevgilileri daha ihtiraslı yaptığı da söylenir. Aytaşı, kadınlar tarafından kısırlığa iyi geldiği ve üreme organlarının sorunlarını çözmesi ve de kolay doğum yapmaya yaradığı için taşınır. www.kadincazayiflama.com Kişilerdeki egoizmi giderdiği ve fazla yemek yeme dürtülerini ortadan kaldırdığı da bilinir. Aytaşı üzerine yapılan rivayetlerin en çarpıcısı da, onu tılsım olarak taşıyan kişiyi şöhretli ve görünmez yaptığıdır. Burçlar kuşağına yengeç, terazi, akrep, kova ve balık burcunun taşıdır.

Gelen aramalar: ay taşının faydaları,ay taşının özellikleri,ay ta,aytaşı faydaları,ay taşının etkileri,ay tasi faydalari,aytaşinin faydalari,ay taşının faydası,aytaşı taşının faydaları,aytaşı özellikleri5 Yorum yapılmış " Ay Taşı ve Faydaları "

 1. ayprensesi diyor ki:

  Benim aytaşım var ama görünmez olmuyorum ..:)

 2. naz diyor ki:

  benim ay taşım var hatta düün aldım ama yararlarını doğru düzgün bilemiyorum YAZEN OLE Bİ SİTE YOK Kİİİİİİİİİİİİİİİ de bulayım olsa sözlük olurum valla

  :) XD

 3. admin diyor ki:

  GÜNCEL EKLEME

  Aytaşı, lenfotik sistemdeki bozuklukları ortadan kaldırır.
  Duygusal dengeleyici vasıflara sahiptir.
  Tutumlarda esneklik yaratır.
  Hindistan da kutsal bir taş olarak kabul gören Aytaşı‘nın sevgilileri daha ihtiraslı yaptığı söylenir.

 4. funda diyor ki:

  ben zayıflamaya faydalı olduğunu duyunca aldım.

 5. edftg diyor ki:

  benim zaten var.ve bence gölgesi turuncu ya,çok güzel

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap