Anlatımlı Örgü Atkı Bere Takımı

Örgü şapka modelleriörgü şapka nasıl yapılır, resimli şekilli örgü şapka yapılışı, anlatımlı örgü şapka modelleri, örgü şapka nasıl örülür, örgü atkı modelleri, örgü atkı şekilleri, anlatımlı şekilli örgü atkı yapılışı, örgü atkı nasıl örülür, örgü atkı ve şapka takımları yapılışı, örgü atkı örnekleri, örgü şapka örnekleri.

Malzemeler: Nako Bonbon Classic
Renk: Siyah ve Beyaz
Şiş No: 5 numara

ATKI: 5 numara şiş ile 50 ilmek başlanır. 20 cm beyaz, 1 metre 50 cm siyah, 20 cm beyaz örülür ve kesilir. İki ucu cep şeklinde dikilir. Siyah ile 40 ilmek başlanır 50 cm sonra kesilir.

Bu parça diğerinin uçlarından 30’ar cm bırakarak kısa kenarlarından atkıya
dikilir.

BERE: Baş ölçüsüne göre lastik örgü ile başlanır. 40 cm örülüp kesilir. Tepe kısmı artı şeklinde dikilir. Ters çevrilip köşeler karşılıklı birleştirilir. Tepesine ponpon dikilir. www.kadincaweb.com

Bu yazı Örgü şapka modelleri, örgü şapka nasıl yapılır, resimli şekilli örgü şapka yapılışı, anlatımlı örgü şapka modelleri, örgü şapka nasıl örülür, örgü atkı modelleri, örgü atkı şekilleri, anlatımlı şekilli örgü atkı yapılışı, örgü atkı nasıl örülür, örgü atkı ve şapka takımları yapılışı, örgü atkı örnekleri, örgü şapka örnekleri.hakkında yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Örgü Kaşkol Modeli Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: anlatımlı bere yapılışı,örgü bere yapılışı,anlatımlı bere modelleri,bere yapımı anlatımlı,anlatımlı bere modelleri ve yapılışı,bebek atkı bere modelleri ve yapılışları,örgü bere modelleri anlatımlı,bebek bere modelleri anlatımlı,atkı bere modelleri ve yapılışları,bere modelleri ve yapılışı anlatımlı1 Yorum yapılmış " Anlatımlı Örgü Atkı Bere Takımı "

  1. edanur diyor ki:

    Güzelmiš :P

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap