Ahmet Maranki Varis Tedavisi

ahmet-maranki1 Varis nedenleri,varis sebepleri varise neden olan şeyler varis nasıl geçer,varise bitkiselçözüm,varisi hafifletmenin yolları

Varis genellikle ilerleyen yaşlarda kadınlarda görülür.Varis hem görünüş hem sağlık açısından kadınların çoğunun şakyet ettiği bir hastalıktır.

Varis, toplar damarların deforme olması sonucunda kan dolaşımının bozulması ile toplar damarların şişmesi şeklinde oluşan bir hastalıktır. Ahmet Maranki tamamen doğal ve bitkisel yollarla varis tedavisi yöntemlerini anlattı.

– Çoban çantası otu, kekik, at kuyruğu otu ve at kestanesinin kabuğu ayrı şekilde veya hepsi birlikte çay gibi demlenerek hergün 3 su bardak içilebilir.

– 1 bardak sıcak suyun içerisine 4 gram kadar rezene atılarak 10 dakika bekletilir ve hergün 2 bardak içilebili.

– Çobançantası otunun taze bitkisi doğranarak bir kaba konur üzerine keskin sirke ilave edildikten sonra 10 gün güneşte bekletilir. 10 gün sonra hazırlanan karışım ile varisli bölgelere masaj yapılır.

– Bir kova sıcak suyun içine yarım fincan kadar ezilmiş şap ve 1 fincan karbonat atılarak karıştırılır. Haftada 3 kere 15 dakika süreyle bacaklar dize kadar bu suya sokulur.

– 1 litre beyaz ispirtoya 4 tane kafirun karıştırın. Elde edilen karışımı yatmadan varisli bölgelere sürüp streç filmle sarın. Sabah uyanana kadar çıkarmayın. www.kadincaweb.com

Bu yöntemlerin ayrı ayrı denemenizi tavsiye ediyoruz. Aynı anda 2 farklı yötemi denemek avantaj sağlamaz.Varislerinizin gözle görülür şekilde azalacağından emin olabilirsiniz.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından varis nedenleri,varis sebepleri varise neden olan şeyler varis nasıl geçer,varise bitkiselçözüm,varisi hafifletmenin yolları hakkında yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ahmet maranki varis tedavisi,ibrahim saraçoğlu varis tedavisi,ibrahim saraçoğlu varis kürü,maranki varis kürü,ibrahim saraçoğlu varis,ahmet marankiden varis tedavisi,ahmet maranki variz tedavisi,ibrahim saraçoğlunun varis tedavisi,at kestanesi varis ibrahim saraçoğlu,yüz felci bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu1 Yorum yapılmış " Ahmet Maranki Varis Tedavisi "

  1. filiz diyor ki:

    daha öncede size yazmıştım cevap alamadım ben 35 yaşındayım doğumdan 21 gün sonra bacağım şişti o şişlik eskisi gibi deyil tabi ama ayakta fazla kalınca oluyor sol bacagımda derin venöz yetmezlik teşisi kondu 16 yıldır var bende bu kürler bana olurmu cevap yazarsanız sevinirim tşk

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap