Ahmet Maranki Soğan Suyu Kürü ile Zayıflama

Soğan suyu ile zayıflama ahmet maranki soğan suyu kürü ne işe yarar soğan suyu ile nasıl zayıflama soğan suyu kullanarak zayıflayanlar kullanıcı yorumları nasıl kullanılır zayıflamak için işe yarar mı?

Doğanın bize bir mucizesi olan soğanın yararları sandığımızdan daha fazla bu yararlardan biride kilosundan şikayetci olanlar için soğanla zayıflama kürüdür.

Prof. Dr. Ahmet Maranki, zayıflamak için soğan suyu kürü öneriyor. Soğan suyu kürü özellikle diyabetliler( şeker hastaları) için ve kilo fazlası olanlar için faydalı çok faydalı.

Ahmet Maranki Soğan Kürü Nasıl Yapılır
1 adet kuru soğan, kabuğuyla ve kökleriyle birlikte güzelce yıkanır. Sonra sirkeli suda bekletilir. 1 bardak kadar suda 3 taşım kaynatın.

Ahmet Maranki Soğan Kürü yapılışı sırasında dikkat etmeniz gereken şey, soğanın kabuğunu soymayın ve soğanın köklerini püsküllerini kesmeyin. Bu soğan suyu kürü hiçbir yan etkisi olmadığı için büyük küçük herkes tarafından içilebilir.  www.kadincaweb.com

Maranki soğan kürü, kandaki şeker oranını dengeler, fazla kilosu olanlara faydalıdır. Bir bardak soğan suyunun içine çeyrek limon suyu sıkılarak da içilebilir.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından soğan suyu ile zayıflama ahmet maranki soğan suyu kürü ne işe yarar soğan suyu ile nasıl zayıflama soğan suyu kullanarak zayıflayanlar kullanıcı yorumları nasıl kullanılır zayıflamak için işe yarar mı konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ahmet maranki soğan suyu kürü,ahmet maranki soğan suyu tarifi,ahmet maranki soğan kürü,ahmet maranki soğan suyu nasıl yapılır,ahmet maranki soğan kürü nasıl yapılır,sogan kürü tarifi,soğan kürü,sogan suyu kürü nasil yapilir,ahmet maranki soğan kürü tarifi,ahmet maranki soğan suyu kürü nasıl yapılır1 Yorum yapılmış " Ahmet Maranki Soğan Suyu Kürü ile Zayıflama "

  1. sude diyor ki:

    ben zayıflamak için ahmet maranki hocamın tavsiye ettiği gibi soğan suyu kullandım ve gerçekten işe yaradı

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap