Ahmet Maranki Ses Kısıklığı için Bitki Çayı

ses-kisikligiFarklı nedenlerden dolayı kısılan ses zaman zaman herkesi sıkıntıya sokar bu yazımızda ses kısıklığına çözüm olarak Ahmet Maranki’nin bitki çayını anlatmaya çalışacağız.

Bitkisel yollarla tedavi uzmanı Ahmet Maranki ses kısıklığı sorunu çekenler için hazırladığı kürün tarifini verdi. Bu kür sayesinde ses kısıklığı sorununuz tamamen yok olacak.

Malzemeler: Eşit miktarlarda Zencefil, Nar çiçeği, Hibiskus, Adaçayı.

Hazırlanışı: Bütün malzemelerden eşit miktarlarda karıştırarak bir tutam karışım elde ediniz. Karışımı 1 su bardağı kaynar suyun içine atarak hafif ateşte 5 dakika  süreyle demleyin. Ardından soğutmadan sıcak şekilde için.

Ses kısıklığı kürünü hergün 1 defa uygulayın. Uygulamaya 2 hafta süreyle devam edin. www.kadincaweb.com

Bu yazı kadincaweb.com tarafından ses kısıklığı ses kısıklığı nedenleri ses kısıklığına bitkisel çözüm ses kısıklığı nasıl düzelir ses kısıklığına bitkisel çözüm konusunda yazılmıştır

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ses kısılmasına iyi gelen bitkiler,ses kısılmasına iyi gelen şeyler,ses kısılmasına ne iyi gelir ahmet maranki,ses kısılmasına ne iyi gelir,ahmet maranki ses kisilmasi,ses kısılmasına ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu,ahmet maranki ses kısılmasına ne iyi gelir,ses kısılmasına ne iyi gelir maranki,ses kısılmasına iyi gelen çaylar,ses tellerine ne iyi gelir marankiYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap