Ahmet Maranki Hamile Kalabilmek için Bitkisel Çözüm

hamile-kalma1Hamile kalmak için ne yapılır ne yenir ne içilir hamile kalmaya yardımcı doğal bitkisel kesin çözümler nedir hamile kalmaya yarayan şifalı bitkiler nelerdir hamile kalmak için öneriler tavsiyeler.

Neslin devamını sağlayan hamilelik çiftlerin çok istemesine rağmen bazen planlandığı zamanda olamayabiliyor bunu için Ahmet Maranki çiftlere bitkisel çözüm önerdi.

rof. Dr. Ahmet Maranki Hamile kalmak isteyen kadınların aslan pençesi, civan perçemi ve çoban çantası bitkilerini mutlaka evlerinde bulundurmasıgerektiğini ve bunların çayını yaparak içmelerini tavsiye ediyor.

Hamile kalmayı destekleyen kür tarifi: 5 gram aslan pençesi, 5 gram civan perçemi, 5 gram çoban çantası.

Hazırlanışı: Yarım litre kaynar suya aslan pençesi, civan perçemi ve çoban çantasını koyun. Ardından 1-2 dakika kaynattıktan sonra 20 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Sabah ve akşam bu çaydan bir su bardağı için. www.kadincaweb.com

Bu yazı kadincaweb.com tarafından hamile kalmak için ne yapılır ne yenir ne içilir hamile kalmaya yardımcı doğal bitkisel kesin çözümler nedir hamile kalmaya yarayan şifalı bitkiler nelerdir hamile kalmak için öneriler tavsiyeler konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: civan perçemi,gebe kalmak için bitkisel çözüm,civan perçemi gebe kalmaya yardımcımıdır,civan perçemi gebeligi kolaylaştırırmı,cyclo progynova gebeligi kolaylastirirmi,cylo prognova ahmet maranki,CYLO PROGNOVA NE İÇİN İÇİLİR,kadınlarda gebe kalabilmek için bitkisel çözüm,şems arslandan habile kalmanın yolları3 Yorum yapılmış " Ahmet Maranki Hamile Kalabilmek için Bitkisel Çözüm "

  1. aslı diyor ki:

    ac karnınamı tok karnınamı ıcılecek cevaplarsanız sevınırım

  2. Vera diyor ki:

    Merhaba!!! Ben 27 yaşınayım ve adet görmıyorum 13 yaşından beri, anca Cyclo-Progynova içersem ozaman adet göryorum.Kaçtane doktora gitim sadece bu ilaçi veriyorlar.7 yıldır evliym ve çoçuk sahibi olmak istyoruz ÇOK.Tüm testler yapıldı –hiç bi problem yok.Ne olur yardımçi olun lütfen,çok sevenerim.Bu çay bana bi fayda olurmu acaba?

  3. ayça diyor ki:

    bende hamile kalabilmek için uğraşıyorum ama olmuyor. umarım bunlar faydalı olur

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap