Ahmet Maranki Depresyon için Sarı Kantaron Çayı

sari-kantaronDepresyon tedavisi depresyona iyi gelen bitkiler nelerdir depresyon için bitki çayı tarifi sarı kantaron çayı nedir ne işe yarar neye iyi gelir nasıl yapılır tarifi sarı kantaron çayının yapılışı.

Çağımız insanlarının en büyük sorunlarından  biri olan depresyon insanları psikolojik yönden etkiler. Ahmet Maranki de bunu üzerine sarı kantaron çayının depresyon üzerinde rahatlatıcı etkisini anlattı.

Bitkilerle tedavi uzmanı Ahmet Maranki doktor müdahalesi gerektiren ileri derece depresyonların dışında kalan hafif stres ve depresyonun tedavisi için sarı kantaron çayının içilmesinin faydalı olacağını bildirdi.

Hazırlanışı: 1 bardak kaynar suyun içerisine 2 çay kaşığı kadar kurutulmuş sarı kantaron atarak 10 dakika süreyle demleyin ve ardından için. 4 -6 hafta süreyle günde 1-2 bardak içilen sarı kantaron çayı depresyon için oldukça etki edici bir bitkisel karışımdır.

Bu çayı hamile bayanların içmesi yasaktır.Bu çayı içtiğiniz dönemde güneşe aşırı derecede maruz kalmayınız. www.kadincaweb.com

Bu yazı kadincaweb.com tarafından depresyon tedavisi depresyona iyi gelen bitkiler nelerdir depresyon için bitki çayı tarifi sarı kantaron çayı nedir ne işe yarar neye iyi gelir nasıl yapılır tarifi sarı kantaron çayının yapılışı konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ahmet maranki stres çayı,ibrahim saracoglu stres cayi,ahmet maranki depresyon için sarı kantaron çayı,ibrahim saracoglu depresyon sarı kantoron,stres çayımaran,ahmet maranki emziren anneler için stres çayı,stres çayı ibrahim saraçoğlu,sarı kantaron çayı ibrahim saraçoğlu kurutulmuş hali,sarı kantaron çayı depresyon,saracoglu depresyonYorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap