Ahmet Maranki Bağırsak Parazitleri için Çözümler

ahmet-marankiBağırsak paraziti nedir bağırsak parazitlerinden kurtulmanın yolu nasıl geçer bağırsak paraziti tedavisi bağırsak paraziti nasıl geçer bağırsak parazitine bitksel çözüm, bağırsak parazitlerine ne iyi gelir iyi gelen şifalı bitkiler kesin çözüm.

Hemen hemen hepimiz mutlaka hayatımızın bir evresinde bağırsak paraziti ve bağırsak kurdu sorunu yaşamışızdır. İşte bu sorundan ilaç içmeden bitkisel yöntemlerle kurtulmanın sihirli tarifini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Özellikle çocuklarda görülen bağırsak parazitleri gelişimi  etkilemete ve çocuğum sık yemek yemesine rağmen aşırı zayıf kalmasına neden olmaktadır.

Bağırsak parazitlerini 2 grupta inceleyebiliriz. Yuvarlak solucanlar ve Kıl kurtları. Ahmet Maranki bitkisel yollarla bu 2 gruba dahil olan bağırsak rahatsızlıklarından kurtulmak için önerililerini paylaştı.

Yuvarlak solucanlar 10-20 cm civarında olup genede 3 -10 yaş arasında görülür. Bağırsaklarında yuvarlak solucan olan çocuklarda karın şişlliği, karın ağrısı,zayıflama ve kaşıntı görülür.Yuvarlak solucanların tedavisi için 1 su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı kadar papatya atılır. 10 dakika kadar demlenerek süzülür. Yemeklerden 1 saat kadar önce olmak şartıyla hergün 3 bardak içilir.

Kıl kurtları ise 3-4 milimetre boylarında olup çıplak gözle çok zor görülebilen minik kurtlardır. Bağırsaklarında kıl kurdu olanlar uykusuzluk, sinir bozukluğu,baş dönmesi ve apandist bölgesinde ağrı sorunu çekerler. Kıl kurtlarını yok etmek için her sabah aç karnına 250 gram çilek yenmelidir. Eğer öğleye kadar başka birşey yemezseniz etkisini görürsünüz. www.kadincaweb.com

Bu yazı kadincaweb.com tarafından bağırsak paraziti nedir bağırsak parazitlerinden kurtulmanın yolu nasıl geçer bağırsak paraziti tedavisi bağırsak paraziti nasıl geçer bağırsak parazitine bitksel çözüm, bağırsak parazitlerine ne iyi gelir iyi gelen şifalı bitkiler kesin çözüm konusunda yazılmıştır.

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: ahmet maranki bağırsak paraziti için bitkisel çözümler,ahmet maranki çocuklarda parazit,ahmet maranki bağrsak kurtları,bağırsak parazitleri için öneriler ahmet maranki,maranki yüzdeki parazitler,mide ve bağırsak parazitleri,ender saraç kıl kurduna bitkisel çözüm,yhs-fullyhosted_003,ahmet maranki parazitlerden kurtulma yolları,cocuklarda parazit maranki2 Yorum yapılmış " Ahmet Maranki Bağırsak Parazitleri için Çözümler "

  1. nihal diyor ki:

    bebeklerde olan kkurtlara ne çare var lütfen

  2. emre diyor ki:

    mrb ben 1.75 boyunda 50 kiloyum vede gnden güne hiç kilo alamıyorum ya 18 yaşındayım daha ne yesem yaramıyor dediniz yuwarlak solucanlardan war sanırım bnde o dediginiz şeyleri yapıorum hap içtim herşey yaptım dökülmedi ne yapabilirz acaba bi yardım istiyoruz lütfen…bu arada bana yardm etmek isterseniz msnm:haymanali_emre_Can@windowslive.com brdan bana ulaşabilirsiniz…

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap