Ahmet Maranki Bacak Çatlakları için Bitkisel Tedavi

bacak-catlaklari-kuruBacak çatlaklarına kesin çözüm, bacak çatlak tedavisi, bacak çatlaklar nasıl geçer, bacak çatlaklarına ne iyi gelir, bacak çatlakları neden olur, bacak çatlaklarına iyi gelen bitkiler nelerdir, bacak çatlağı tedavisi.

Özellikle hızlı kilo alınıp verilmesinden kaynaklanan bacak çatlakları genelde iç bacakta yoğunlaşıyor ve ciltte deforme yaratıyor. Bu deforme güzelliğine düşkün olan bayanlar için oldukça büyük bir handikap.

Peki bacak çatlağı sorunu yaşayan bayanlar hayata küsmeli mi? Elbette hayır. Artık bitkisel yöntemlerle bacak çatlaklarınıza son verip kesin çözüm sağlamanız mümkün.

Prof. Dr. Ahmet Maranki Karın ve bacak çatlakları için susam yağı sürülmesini tavsiye ediyor.

Susam yağı: Susam tohumlarını bir kavanoza doldurduktan sonra üstüne ham ayçiçek yağı ya da zeytinyağı doldurduktan sonra güneşte iki ay bekletin. 2 ay sonra süzün. www.kadincaweb.com

Bu şekilde evde hazırlayabileceğiniz susam yağını karın ve bacaklarınızda meydana gelen çatlaklara sürerseniz çok yararlı olacaktır.

Bu yazı kadincaweb.com tarafından , bacak çatlak tedavisi, bacak çatlaklar nasıl geçer, bacak çatlaklarına ne iyi gelir, bacak çatlakları neden olur, bacak çatlaklarına iyi gelen bitkiler nelerdir, bacak çatlağı tedavisi konusunda yazılmıştır.

p

Bir Önceki Yazımız Olan Ahmet Maranki Öksürük için Bitkisel Formüller Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

Gelen aramalar: bacaktaki catlaklara kesin cozum,çatlak tedavisi kesin çözüm,çatlak tedavisi bitkisel çözüm,bacak çatlakları,ahmet maranki çatlak tedavisi,bacaktaki çatlaklar için bitkisel çözüm,evde catlak tedavisi,ibrahim saraçoğlu çatlak tedavisi,bacaktaki çatlaklara bitkisel çözüm,ahmet maranki bacak çatlakları

Etiketler:1 Yorum yapılmış " Ahmet Maranki Bacak Çatlakları için Bitkisel Tedavi "

  1. alev kor ateş diyor ki:

    sevgili ahmet bey ben 9 yıllık evliyim ve 6 yaşında bir kızım var astım alerji hastası yaklaşık 4 yıldan beri gitmediğimiz hastane yapmadığımız tedavi kalmadı ama kızımın hastalığı devam ediyor ve şu an sizin sitenizde gördüğüm keçi boynuzu tedavisini uyguluyorum bunun yanısıra başka önetre bileceğiniz ve kesin sonuç ala bileceğim tavsiyeleriniz varsa öğrenmek isterim.birde ben 26 yaşındayım dokuz aylık gebelik süresince çok fazla kilo aldım dolayısıyla karın ve basen bölgelerim çok fazla çatladı bunada önerebileceğiniz bir bitkisel yönteminiz varsa lütfen yayınlarmısınız şimdiden teşekkür ederim saygılar

Yorum Yapın

 
Copyright ATABEY © 2013 Tüm Hakları Saklıdır. sitemap